Hakkımızda

Kaya Çilingiroğlu

  • Yıllardır takıya olan özel bir merakım vardı. Saat, bileklik, kol düğmesi vs. 30 yıllık kuyumcu imalatçısı arkadaşım ile kendime bir bileklik tasarlamaya başlamamız bu firmanın oluşumu yolunda attığımız ilk adım oldu. Bilekliği ben tasarladım, arkadaşım sanatını gösterek üretti. Bu ürettiğimiz bileklik çok ilgi gördü ve beğenildi. Birlikte yeni ürünler ortaya çıkarmamız gerekiyordu. Yeni ve farklı tasarımlar üretmeye başladık, arkadaşımın usta ellerinde şekillenip ortaya çıkan takılar da çok beğenilince bir marka çatısı altında bu işi sürdürmeye karar verdik.
  • Markamız, ürünlerimiz gibi benim için çok özel ve değerlidir. 
  • 'KayaTheThird' adını yaratmamdaki en önemli anlam, Senior Kaya (babam)  jr. Kaya (ben) Kaya The Third oğlumu simgelemesi ve marka isminin oğluma ait olmasıdır.
  • Koleksiyonumuz; özel tasarımların ve kaliteli malzemelerin deneyimli ustaların ellerinde hayat bulmasıyla oluşmaktadır. İlk etapta unisex bileklik koleksiyonu yakın bir zamanda unisex kolyeler ve trend olan tüm ürün grupları koleksiyonumuzda yerini alacaktır.
  • Farklı tasarımları, kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmak için yoğun bir süreç sonunda bu günlere geldik. Kaliteli ürünleri ve mümkün olduğunca uygun fiyat ile sizlere sunarak markamızı önce Türkiye'de akabinde dünya çapında duyurmak istiyoruz.
  • Ne üretirsek üretelim hedefimiz önce müşteri memnuniyeti ve bu sektörde en başarılı marka olmaktır. Bu konuda iddialıyız...

 

    KAYA THE THIRD

    KAYA ÇİLİNGİROĞLU